Descrição
GO SOLID! Carregador compatível com Vonroc CD502DC 12V Furadeira. Carregamento rápido e seguro para suas ferramentas. Perfeito para uso diário, resistente e confiável. Compatível com dispositivos Vonroc.
Especificações
| Número do artigo | 2796 |
| Gewicht in gram | 100 |
| Inhoud | 1x GO SOLID! adapter |
| Kleur | Zwart |
| EAN | 8721081219267 |
| Gebruiksaanwijzing | PDF online |
| Geschikt voor Merk | Vonroc |
| Lengte Kabel CM | 150 |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 1.3 A |
| Output Voltage | 13.5 V |
| Geschikt voor model | Vonroc CD502DC 12V Accuboormachine |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Avaliações
Deixe a sua avaliação primeiro!

