Descrição
Carregador 36V GO SOLID! como substituto para o aspirador Mibode V28. Design compacto, carregamento estável e proteção contra sobrecarga e curto-circuito. Inclui cabo de carga compatível para instalação rápida. compatível com Mibode V28.
Especificações
| Número do artigo | 3397 |
| EAN | 8721081225558 |
| Gebruiksaanwijzing | PDF online |
| Geschikt voor merk | Mibode |
| Gewicht in gram | 78 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Inhoud | 1x GO SOLID! adapter |
| Kleur | Zwart |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 0.5 A |
| Output Voltage | 36V |
| Geschikt voor Model: | Mibode V28 steelstofzuiger |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Avaliações
Deixe a sua avaliação primeiro!

