Descrição
Carregador GO SOLID! 27V compatível com Rowenta X‑Pert 3.60 RH6921 aspirador vertical sem fios
- Fino e leve
- Cabo extra longo
- Saída 27V
- Proteção inteligente
Compatível com Rowenta:
- Rowenta X‑Pert 3.60 RH6921 aspirador vertical sem fios
- Rowenta X‑Pert 3.60 RH6973 aspirador vertical sem fios
- Rowenta X‑Pert 3.60 RH7233 aspirador vertical sem fios
Especificações
| Número do artigo | 3403 |
| EAN | 8721081225626 |
| Gebruiksaanwijzing | PDF online |
| Geschikt voor merk | Rowenta |
| Gewicht in gram | 78 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Inhoud | 1x GO SOLID! adapter |
| Kleur | Zwart |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 0.5 A |
| Output Voltage | 27 V |
| Geschikt voor Model: | Rowenta X-Pert 360 RH6921 Steelstofzuiger |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Avaliações
Deixe a sua avaliação primeiro!

