Descrição
Carregue o seu Sonos One/Play:1 sem esforço com um novo cabo de alimentação. Se o cabo de alimentação do seu Sonos One/Play:1 estiver desgastado, danificado nas férias ou talvez tenha sido perdido, este cabo de alimentação para Sonos One/Play:1 é uma excelente substituição para você.
Especificações
| Número do artigo | 326 |
| Aansluiting | Merkspecifiek |
| Afmeting | 1.5 M |
| EAN | 8720908824806 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruiksaanwijzing | PDF online |
| Geschikt voor merk | Sonos |
| Gewicht in gram | 210 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Lengte Kabel CM | 150 |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 2 A |
| Output Voltage | 5-10 V |
| Geschikt voor Model | Sonos One/Play:1, One/Play:3 en One/Play:5 |
| Inhoud | 1 x Netsnoer |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Avaliações
Deixe a sua avaliação primeiro!
