Descrição
Compatível com Bosch EasyShear (3 600 H33 301)
Compatível com Bosch EasyPrune (3 600 HB2 000)
Compatível com Bosch EasyPrune BT (3 600 HB2 100)
Compatível com Bosch EasyShear (3 600 H33 301)
Especificações
| Número do artigo | 1701 |
| EAN | 8721081208667 |
| Gebruiksaanwijzing | PDF online |
| Gewicht in gram | 100 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Lengte Kabel CM | 120 |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 2A |
| Output Voltage | 5V |
| Geschikt voor Model | geschikt voor Bosch EasyShear (3 600 H33 301) geschikt voor Bosch EasyPrune (3 600 HB2 000) geschikt voor Bosch EasyPrune BT (3 600 HB2 100) |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
| Aansluiting | Merkspecifiek |
| Geschikt voor Merk | Bosch |
Avaliações
Deixe a sua avaliação primeiro!

